«МОЛОДІ СЕРЦЯ» ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ЗУСТРІЛИСЯ ІЗ ЗАПРОШЕНИМИ ГОСТЯМИ
16 лютого 2025 року у приміщенні недільної школи при Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького відбулася зустріч викладачів Київської духовної академії і семінарії ієромонаха Павла (Вітрюка) та архідиякона Никодима (Шевчука) із православною молоддю Хмельницької єпархії.
Зі вступним словом до присутніх звернувся митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор, який представив запрошених гостей.
Спілкування відбувалося у форматі “запитання -відповідь” і було присвячене темі: «Як реалізувати себе в сучасному світі?», однак згодом охопило широке коло проблем, які хвилюють православну молодь.
Насамкінець куратор молодіжки архімандрит Паїсій (Куліш) подякував митрополиту Віктору та запрошеним гостям за зустріч та жваве й невимушене спілкування.






Як ми повідомляли, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор відвідав чергове зібрання молодіжки.




