МОЛОДІЖКА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ВІДЗНАЧИЛА ДРУГУ РІЧНИЦЮ СВОГО ЗАСНУВАННЯ
11 червня 2025 року молодіжка Хмельницької єпархії «Молоді серця» відзначила другу річницю з часу свого заснування.
З цієї нагоди у Спасо-Преображенському храмі м. Хмельницького була звершена Божественна літургія, яку очолив митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор.
Його Високопреосвященству співслужили куратор молодіжки архімандрит Паїсій (Куліш) та духовенство єпархії.
Під час богослужіння підносилися особливі молитви за мир в Україні, духовну єдність та світле майбутнє молоді.
Митрополит Віктор звернувся до молодих вірян зі словами привітання, побажавши твердої віри, любові до Церкви та активної участі в житті православної громади. У відповідь молодь подякувала владиці за турботу, наставництво та підтримку.
Після богослужіння учасники святкування вирушили на екскурсію до села Марківці, де відвідали рідну домівку покійного Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Митрополит Віктор поділився теплими спогадами про служіння Предстоятеля та духовну спадщину Блаженнішого.
Завершився день відпочинком на природі, де молодь мала можливість поспілкуватися, пограти в рухливі ігри та просто насолодитися товариством однодумців у теплій братній атмосфері.




















Як тми повідомляли, молодіжка Хмельницької єпархії відвідала навчально-реабілітаційний центр для дітей з особливими освітніми потребами.




