МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВОМУ БОГОСЛУЖІННІ З НАГОДИ ДНЯ АНГЕЛА МИТРОПОЛИТА КАМʼЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО І ГОРОДОЦЬКОГО ФЕОДОРА
24 серпня 2025 року, в день пам’яті преподобного Феодора, князя Острозького, затворника Києво-Печерського, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у святковій Божественній літургії з нагоди дня небесного покровителя митрополита Кам’янець-Подільського і Городоцького Феодора.
Богослужіння у кафедральному соборі на честь благовірного князя Олександра Невського очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор у співслужінні митрополитів Тернопільського і Кременецького Сергія, Чернівецького і Буковинського Мелетія, Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора та духовенства Камʼянець-Подільської єпархії.
Наприкінці богослужіння архієреї звершили подячний молебень в День Незалежності України, після якого привітали митрополита Феодора з днем тезоіменитства. У відповідь митрополит Феодор подякував владикам за приїзд та спільну молитву.
























Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив соборне читання акафіста Покрову Пресвятої Богородиці у Свято-Миколаївському соборі.




