МИТРОПОЛИТ ВІКТОР СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УПЦ ЗА БОЖЕСТВЕННОЮ ЛІТУРГІЄЮ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

1 вересня 2024 року, в Неділю 10-ту після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у святковій Божественній літургії у Свято-Покровському Голосіївському чоловічому монастирі м. Києва перед початком нового навчального року.

Богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили архієреї УПЦ, викладачі Київських духовних шкіл у священному сані та братія монастиря. За богослужінням також молилися професорсько-викладацький склад, співробітники, студенти й вихованці Київських духовних шкіл, а також паломники обителі.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі, воїнів-захисників України та всіх знедолених.

Після молебню перед початком навчального року Блаженніший привітав викладачів та студентів Київської духовної академії і семінарії, благословив усіх та окропив святою водою.

Потім архієреї відвідали церковно-археологічний музей Київських духовних шкіл, який відкрився на території Свято-Покровського Голосіївського чоловічого монастиря м. Києва.

Як ми повідомляли, завершилася вступна кампанія у КДАіС