МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ВІДСЛУЖИВ ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ ЗА НОВОПРЕСТАВЛЕНОЮ МОНАХИНЕЮ ЄВФАЛІЄЮ (БІЛОШИЦЬКОЮ)

20 вересня 2025 року митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор відслужив заупокійну літію за новопреставленою монахинею Євфалією (Білошицькою) у Спасо-Преображенському храмі Спасо-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря с. Головчинці.

За відправою також молилися секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів Летичівського округу протоієрей Димитрій Стецько, настоятелька монастиря ігуменя Любов (Піхур) із сестрами та духовенство єпархії.

Царство Небесне та вічний спокій спочилій рабі Божій монахині Євфалії!

Як ми повідомляли, митрополит Віктор відвідав з архіпастирським візитом Спасо-Преображенський Головчинецький жіночий монастир.