МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ВЗЯВ УЧАСТЬ У БОЖЕСТВЕННІЙ ЛІТУРГІЇ У СВЯТО-ВОЗНЕСЕНСЬКОМУ СОБОРІ М. ВОЗНЕСЕНСЬК
29 травня 2025 року, в день свята Вознесіння Господнього, митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор та вікарій Київської Митрополії архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершили святкову Божественну літургію у Свято-Вознесенському соборі м. Вознесенськ.
Архієреям співслужили секретар Київської єпархії по м. Києву протоієрей Віктор Іващук, секретар Вознесенської єпархії протоієрей Михаїл Киряк та духовенство єпархії.
За богослужінням піднесли до Господа особливі прохання про переможний мир на українській землі, воїнів-захисників та захисниць України і всіх знедолених.
Після читання Євангелія митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді.
Святкування завершилось хресним холом навколо храму, після чого митрополит Віктор звернувся з вітальним словом до архієреїв, духовенства та вірян з нагоди престольного свята кафедрального собору міста. Також владика привітав митрополита Олексія з нещодавнім 50-річчям і подарував йому архієрейський жезл.
















Як ми повідомляли, митрополит Віктор взяв участь у Божественній літургії у Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі у Феофанії.




