МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВОМУ БОГОСЛУЖІННІ У БРАЇЛІВСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ
10 жовтня 2024 року, на запрошення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у святковій Божественній літургії у Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі з нагоди вшанування ікони Божої Матері «Браїлівська».
Божественну літургію в соборному храмі обителі очолив постійний член Священного Синоду митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій у співслужінні митрополита Вінницького і Барського Варсонофія та митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, а також намісників, духовенства обителі та гостей у священному сані з навколишніх єпархій Української Православної Церкви.
Особливі молитви були піднесені за воїнів-захисників України, за якнайшвидше настання переможного миру на нашій українській землі.
За богослужінням також молились настоятелька Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря ігуменя Антонія (Стеценко) та настоятелька Барського жіночого монастиря на честь Барської ікони Божої Матері ігуменя Димитрія (Філікова).
Наприкінці богослужіння було звершено хресний хід навколо обителі, після якого митрополит Сергій звернувся до вірян із словом проповіді.
Митрополит Варсонофій подякував архієреям, духовенству, ігуменям і вірянам за спільну молитву та привітав усіх зі святом на честь Браїлівської ікони Божої Матері.






















Як ми повідомляли, митрополит Віктор взяв участь у святкуванні на честь Зимненської ікони Божої Матері.




