МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВОМУ БОГОСЛУЖІННІ У СВЯТО-ГЕОРГІЇВСЬКОМУ ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ
10 листопада 2025 року митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у святковому богослужінні з нагоди 75-річчя з дня народження намісника Свято-Георгіївського ставропігійного чоловічого монастиря селища Городниця вікарія Київської Митрополії архієпископа Городницького Олександра.
Божественну літургію очолив керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, якому співслужили: митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Львівський і Галицький Філарет, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор, митрополит Тульчинський і Брацлавський Сергій, намісник монастиря архієпископ Городницький Олександр, єпископ Гостомельський Аркадій, духовенство монастиря та гості у священному сані.
Після читання Євангелія митрополит Антоній звернувся до вірян зі словом проповіді.
На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про переможний мир на українській землі, воїнів-захисників та захисниць України і всіх знедолених.
Після богослужіння митрополит Антоній від імені архіпастирів та духовенства привітав архієпископа Олександра з 75-річчям з дня народження. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Антоній нагородив архієпископа Олександра орденом Української Православної Церкви святителя Миколая Чудотворця.














Як ми повідомляли, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію.




