МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВСЕНІЧНОМУ БДІННІ У СВЯТО-УСПЕНСЬКІЙ ПОЧАЇВСЬКІЙ ЛАВРІ

11 травня 2026 року, напередодні дня памʼяті преподобного Амфілохія Почаївського, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у святковому всенічному бдінні у Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

Богослужіння, яке відбулося у Спасо-Преображенському соборі лаври, очолив постійний член Священного Синоду УПЦ митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, якому співслужили архієреї УПЦ, братія лаври та гості у священному сані.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор взяв участь у всенічному бдінні у храмі на честь преподобного Агапіта Печерського Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.