МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗУСТРІВСЯ З ГРУПОЮ ПАЛОМНИКІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ, ЯКА ВІДВІДАЛА СВЯТІ МІСЦЯ ГРЕЦІЇ
28 вересня 2025 року митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор прийняв групу паломників Хмельницької єпархії, яка повернулася з подорожі до святинь Греції.
Під час зустрічі прочани поділилися своїми враженнями та духовними переживаннями від відвідин давніх монастирів, храмів та місць, пов’язаних із апостольською проповіддю. Вони засвідчили, що паломництво стало для них особливим часом молитви, духовного збагачення та єднання з Православною Церквою.
Групу паломників супроводжував клірик Хмельницької єпархії протоієрей Миколай Олійник. Поїздка була організована паломницьким відділом Хмельницької єпархії.
Митрополит Віктор подякував паломникам за щирі розповіді, побажав зміцнення у вірі та закликав ділитися духовними плодами поїздки з рідними, близькими та усіма вірянами.







Як ми повідомляли, паломницький відділ Хмельницької єпархії організував поїздку до святинь Греції.




