МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ ПАСХАЛЬНИМ ЧИНОМ ТА ПОМОЛИВСЯ ЗА ЖЕРТВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
26 квітня 2025 року, у суботу Світлої седмиці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію пасхальним чином на Свято-Покровській парафії с. Загінці Деражнянського благочиння.
Вже понад рік релігійна громада парафії молиться у пристосованому під храм приміщенні (сільській хаті), яке надала одна з парафіянок після захоплення храму прихильниками ПЦУ.
Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний Деражнянського округу протоієрей Георгій Чернятинський, настоятель парафії протоієрей Олександр Гончарук та протодиякон Андрій Татарчук.
За Літургією піднесли до Господа прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога та збереження тих, хто у відчаї і втратив домівки, про благословення людей доброї волі, які допомагають нужденним.
Під час богослужіння архієрей підніс заупокійну молитву за жертв Чорнобильської катастрофи, яка сталася 39 років тому.
Наприкінці Божественної літургії митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді, привітав зі Світлим Христовим Воскресінням та подарував для потреб парафії богослужбове кадило.


















Як ми повідомляли, керуючий єпархією передав шість газових конвекторів опалення для пристосованих під храм приміщень.




