МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ В СЕЛИЩІ ЛЕТИЧІВ
11 січня 2026 року, в Неділю після Різдва Христового, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Успенському храмі у селищі Летичів.
Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний Летичівського округу та настоятель храму протоієрей Димитрій Стецько та духовенство благочиння.
Після читання Євангелія митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді.
На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі, воїнів-захисників України та всіх знедолених.
Після богослужіння вихованці недільної школи «Шлях до Бога» привітали владику, духовенство та вірян різдвяними колядками, а митрополит Віктор подякував присутнім і роздав дітям різдвяні подарунки.
Також керуючий єпархією відзначив виховательку недільної школи «Шлях до Бога» Альону Кошелюк архієрейською грамотою за активну участь у житті парафії.




















