МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
6 травня 2026 року, в день свята Переполовення Пʼятидесятниці та великомученика Георгія Побідоносця, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили секретар керуючого єпархією архімандрит Макарій (Груздєв) та клірики собору.
За богослужінням були піднесенні особливі молитви за воїнів-захисників України до великомученика Георгія Побідоносця перед ковчегом з часткою його святих мощів, який постійно перебуває у Свято-Миколаївському соборі.
На сугубій єктенії були піднесені особливі прохання до Господа про мир на українській землі, про захист святого Георгія над нашим українським військом, про постраждалих від війни та всіх знедолених.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.














Як ми повідомляли, у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького відбулося засідання Єпархіальної ради Хмельницької єпархії.




