МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ ВЕЧІРНЄ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

5 травня 2025 року, напередодні дня памʼяті великомученика Георгія Побідоносця, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.

За богослужінням був відслужений акафіст до великомученика Георгія Побідоносця перед ковчегом з часткою мощів, який постійно перебуває у Свято-Миколаївському соборі.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.