МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У ПЕТРО-ПАВЛІВСЬКОМУ ХРАМІ С. ПЛЮТИ

12 грудня 2025 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, напередодні дня памʼяті святого апостола Андрія Первозванного, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Петро-Павлівському храмі с. Плюти Київської області.

Його Високопреосвященству співслужив клірик храму протоієрей Олександр Карнаух.

Після богослужіння владика поспілкувався з парафіянами храму, в якому до призначення на Хмельницьку кафедру звершував своє архієрейське служіння.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор очолив святкову Божественну літургію у Свято-Ольгинському соборі м. Києва