МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
26 липня 2025 року, напередодні Неділі 7-ої після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів Віньковецького округу протоієрей Віталій Гермак, благочинний Хмельницького районного округу протоієрей Віктор Онофрейчук, духовенство міста Хмельницького та клірики собору.
Перед початком молитви до Свято-Миколаївського собору прибула ікона з мощами святителя Спиридона Триміфунтського — великого угодника Божого, який за життя допомагав людям у біді та зцілював нужденних.
Під час богослужіння було відправлено акафіст святителю Спиридону.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.
















Як ми повідомляли, у Летичів прибула чудотворна ікона святителя Нектарія Егінського.




