МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

30 травня 2026 року, напередодні Дня Святої Трійці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар керуючого єпархією архімандрит Макарій (Груздєв) та клірики собору.

Після читання Євангелія архієрей прочитав молитву та окропив святою водою зілля.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Завтра, 31 травня 2026 року, в День Святої Трійці, митрополит Віктор звершить Божественну літургію та вечірню з коліноприклонними молитвами у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Початок о 08:30.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.