НА ПАРАФІЇ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЕПАРХІЇ ОСВЯЧЕНО АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ПОТРЕБ ЗСУ

11 лютого 2024 року на території храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Хмельницького з благословіння настоятеля архімандрита Пахомія клірик храму архімандрит Паісій (Куліш) освятив автомобіль парафіянина храму воїна Владислава для потреб Збройних сил України.

Автівка вирушить на Авдіївський напрямок для виконання завдань соціально – військового забезпечення ЗСУ.

Нехай Господь обергіє воїна Владислава і всіх воїнів-захисників України!

Як ми повідомляли, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор освятив вантажний автомобіль, подарований монахами Святої Гори Афон для потреб Збройних сил України.