НА ПАРАФІЇ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЕПАРХІЇ ОСВЯЧЕНО АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ПОТРЕБ ЗСУ
11 лютого 2024 року на території храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Хмельницького з благословіння настоятеля архімандрита Пахомія клірик храму архімандрит Паісій (Куліш) освятив автомобіль парафіянина храму воїна Владислава для потреб Збройних сил України.
Автівка вирушить на Авдіївський напрямок для виконання завдань соціально – військового забезпечення ЗСУ.
Нехай Господь обергіє воїна Владислава і всіх воїнів-захисників України!


Як ми повідомляли, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор освятив вантажний автомобіль, подарований монахами Святої Гори Афон для потреб Збройних сил України.




