НАПЕРЕДОДНІ НЕДІЛІ ПРО СЛІПОГО КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

8 червня 2024 року, напередодні Неділі про сліпого, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Як ми писали, архієпископ Віктор звершив вечірнє богослужіння напередодні Дня народження та річниці архієрейської хіротонії.