НАСТОЯТЕЛЬ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОГО ХРАМУ С. ЗЯНЬКІВЦІ ПЕРЕКАЗАВ КОШТИ НА ПІДТРИМКУ СВЯТОГІРСЬКОЇ ЛАВРИ

22 квітня 2024 року, з благословіння архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, настоятель Свято-Миколаївського храму села Зяньківці Деражнянського округу переказав 3000 (три тисячі) гривень на підтримку постраждалих від російської військової агресії людей, які проживають у Свято-Успенській Святогірській лаврі.

Нехай ця милість підтримає нужденних!

Як ми писали, три релігійні громади Деражнянського благочиння підтримали ЗСУ грошовою допомогою та домашніми стравами.