НАСТОЯТЕЛЬКА І СЕСТРИ СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКОГО ЖІНОЧОГО МОНАСТИРЯ ПРИВІТАЛИ КЕРУЮЧОГО ЄПАРХІЄЮ З ПРИЙДЕШНІМ НОВОЛІТТЯМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

31 грудня 2025 року в приміщенні Хмельницького єпархіального управління настоятелька Головчинецького Спасо-Преображенського жіночого монастиря ігуменя Любов (Піхур) із сестрами обителі привітали митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора з прийдешнім новоліттям та святом Різдва Христового.

У відповідь архієрей подякував за теплі слова й добрі побажання і також привітав із прийдешнім святом Різдва Христового.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор відвідав з архіпастирським візитом Спасо-Преображенський Головчинецький жіночий монастир.