ПОНАД 1000 ВІРЯН ПОМОЛИЛИСЯ У ХРАМІ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НА СВЯТО ВХОДУ ГОСПОДНЬОГО В ЄРУСАЛИМ
28 квітня 2024 року в храмі Різдва Пресвятої Богородиці була відслужена Святкова Божественна літургія, на яку зібралися понад 1000 вірян.
Очолив богослужіння настоятель храму архімандрит Пахомій (Дідик) у співслужінні духовенства.
Після читання Євангелія отець Пахомій звернувся до парафіян зі словом проповіді.
На Сугубій ектенії були піднесені молитви за Святу Церкву Православну, мир в Україні, воїнів- захисників держави нашої, знедолених та постраждалих від війни та всіх людей доброї волі.
Богослужбові співи виконували хори під керівництвом монахині Іларії та Анни Білик.
Після Літургії був звершений чин освячення вербних гілочок та окроплення святою водою вірян. Насамкінець архімандрит Пахомій привітав усіх із Вербною Неділею та закликав Боже благословіня.
За традицією на території храму був організований благодійний обід для всіх нужденних.








Як ми писали, парафія Храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Хмельницького зібрала благодійну допомогу для Свято-Успенської Святогірської лаври.




