ПОНАД 230 КГ ПІДТРИМКИ: ВІРЯНИ ПЕРЕДАЛИ СОЛОДОЩІ ДЛЯ ЗСУ

З благословення митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, 25 квітня 2026 року Свято-Миколаївська парафія села Яськівці Деражнянського благочиння передала чергову гуманітарну допомогу воїнам ЗСУ.

Захисникам Батьківщини було зібрано солодощі – 21 ящик загальною вагою 230 кілограмів та здобні сухарики до чаю – 60 пачок.

Стараємось всі разом для перемоги!

Як ми повідомляли, духовенство Летичівського благочиння передало пасхальні гостинці для воїнів-захисників України, які перебувають на лікуванні та реабілітації у військовому госпіталі.