ПРАВОСЛАВНА ГРОМАДА СМТ ЛЕТИЧІВ ПОДБАЛА ПРО БІЙЦІВ ЗСУ
З благословіння керуючого єпархією Високопреосвященнішого Віктора, архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського, 5 лютого 2024 року настоятель храму всіх святих, що в смт Летичів, протоієрей Михайло Бойчук та парафіяни зібрали й передали для ЗСУ продукти харчування тривалого зберігання.
Спаси Господи всіх за допомогу та турботу про наших воїнів. Разом до миру!!!


Як ми писали, віряни двох сіл Хмельницької єпархії доправили захисникам продукти тривалого зберігання.




