РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА С. ВЕЛИИЙ-ОЛЕКСАНДРІВ ПЕРЕДАЛА ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ БІЙЦІВ ЗСУ
З благословіння високопреосвященнішого Віктора, архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського, 30 квітня 2024 року настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму с. Великий-Олександрів протоієрей Віталій Гермак та релігійна громада передали продукти харчування для воїнів ЗСУ до волонтерського пункту “Незламні”, розташованому в Будинку культури с. Великий-Олександрів.
Дякуємо всім, хто допомагає та підтримує наших воїнів!
При храмі завжди приймається будь-яка допомога для воїнів ЗСУ.
Разом до перемоги!




Як ми писали, віряни УПЦ с. Пилипи-Олександрівські передали допомогу для воїнів ЗСУ.




