РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА С. ВЕЛИИЙ-ОЛЕКСАНДРІВ ПЕРЕДАЛА ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ БІЙЦІВ ЗСУ

З благословіння високопреосвященнішого Віктора, архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського, 30 квітня 2024 року настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму с. Великий-Олександрів протоієрей Віталій Гермак та релігійна громада передали продукти харчування для воїнів ЗСУ до волонтерського пункту “Незламні”, розташованому в Будинку культури с. Великий-Олександрів.

Дякуємо всім, хто допомагає та підтримує наших воїнів!

При храмі завжди приймається будь-яка допомога для воїнів ЗСУ.

Разом до перемоги!

Як ми писали, віряни УПЦ с. Пилипи-Олександрівські передали допомогу для воїнів ЗСУ.