СЕСТРИ ЖІНОЧОГО МОНАСТИРЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ЗІБРАЛИ ПРОДУКТИ ДЛЯ БІЙЦІВ НА ПЕРЕДОВУ

6 лютого 2024 року, з благословення архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, сестри жіночого монастиря на честь ікони Божої Матері «Живоносне джерело» зібрали продукти харчування для воїнів-захисників України.

Продукти були доставлені до Спасо-Преображенського храму м. Хмельницького ігуменією Єлизаветою (Ваврійчук) для подальшої передачі ЗСУ.

Дякуємо усім небайдужим, хто долучився до цієї благодійної справи.

Слава Богу! Честь ЗСУ!

Як ми повідомляли, сестри жіночого монастиря на честь ікони Божої Матері “Живоносне джерело” с. Завалійки наколядували 30 тисяч гривень для потреб ЗСУ.