СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ В СЕЛИЩІ ВІНЬКІВЦІ В ДЕНЬ СВЯТА ПОХВАЛИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

28 березня 2026 року митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор очолив урочисту Божественну літургію з нагоди свята Похвали Пресвятої Богородиці у селищі Віньківці.

Цього дня також молитовно відзначалося 70-річчя настоятеля Свято-Дмитрівського храму протоієрея Володимира Керничного. Уже 35 років він несе служіння на цій парафії, де колись не було навіть храму. Завдяки його вірі, праці та молитві збудовано святиню, сформовано громаду і виховано покоління людей у любові до Бога.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Віктор нагородив отця Володимира орденом Української Православної Церкви святого Архістратига Божого Михаїла.

Многая літа отцю Володимиру! Нехай Господь укріплює сили, дарує здоров’я і ще багато років благословенного служіння на славу Божу.

Як ми повідомляли, У Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького зʼявилася особлива святиня.