СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА ПАРАФІЯ С. ВОЛИЦЯ ВІДЗНАЧИЛА ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО

19 вересня 2024 року, в день спомину чуда Архістратига Михаїла в Хонех, з благословення митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята у Свято-Михайлівській парафії села Волиця Хмельницького районного округу.

Храм, у якому молилася релігійна громада, був захоплений представниками ПЦУ у квітні 2022 року, тому зараз богослужіння відправляють у пристосованому під храм житловому будинку.

Секретарю єпархії співслужили благочинний Хмельницького округу протоієрей Віктор Онофрейчук, настоятель парафії протоієрей Віктор Дженджеруха та духовенство єпархії.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир на нашій землі, перемогу та воїнів-захисників України, а також про всіх знедолених і постраждалих від війни.

Насамкінець протоієрей Олександр від імені керуючого єпархією привітав вірян із престольним святом та нагородив активних парафіян архієрейськими грамотами.

Як ми повідомляли, Свято-Успенська релігійна громада м. Хмельницького відзначила престольне свято.