СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКИЙ СОБОР М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ПЕРЕДАВ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ МЕДИЧНОМУ ЗАКЛАДУ ТА ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

9 березня 2024 року, з благословення архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівского Віктора, священнослужителі Свято-Миколаївського собору м. Хмельницького передали допомогу у вигляді продуктів харчування КНП “Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги” с. Скаржинці.

Також гуманітарну допомогу від Свято-Миколаївського собору отримала благодійна організація «З нами Бог» для подальшої передачі воїнам-захисникам України.

Як ми писали, КНП “Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни” висловив подяку архієпископу Віктору та всій громаді УПЦ Хмельницької єпархії за надання благодійної допомоги.