ТРИ АРХІЄРЕЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ЗВЕРШИЛИ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
22 березня 2025 року, напередодні Хрестопоклонної Неділі, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор, архієпископ Добропільський Спиридон та архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершили всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Архіпастирям співслужили: секретар Київської єпархії по м. Києву протоієрей Віктор Іващук, секретар Хмельницької єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, намісник Хрестовоздвиженського чоловічого монастиря м. Старокостянтинова архімандрит Іоасаф (Горкавчук), клірики собору та гості у священному сані.
Перед початком богослужіння до Свято-Миколаївського собору прибула ікона святителя Нектарія Егінського з часткою нетлінних мощей з Іверського чоловічого монастиря м. Одеси.
Під час славослівʼя з вівтаря був винесений хрест-мощевик для поклоніння вірянам. За церковною традицією, в середині Великого посту Животворний хрест Господній виноситься в центр храму для духовного підкріплення вірян на другу половину Святої Чотиридесятниці.














Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив подячний молебень з нагоди 10-річчя чернечого постригу.




