У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ СОБОРНИЙ МОЛЕБЕНЬ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

24 серпня 2024 року, в День 33-ої річниці Незалежності України, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор у співслужінні міського духовенства звершив соборний молебень за Україну у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Перед початком молебню архієрей звернувся до вірян зі словом, у якому закликав піднести гарячі молитви за нашу державу Україну, військо, владу та народ.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів м. Хмельницького протоієрей Михайло Козовий та духовенство храмів міста.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за нашу державу, її владу, військо та весь український народ.

Як ми повідомляли, у День Незалежності України в усіх храмах і монастирях Хмельницької єпархії буде звершено молебень за Українську Державу, її владу, військо та весь український народ.