У ДЕНЬ СВЯТА БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
7 квітня 2024 року, в день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці та Хрестопоклонної Неділі, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.
Після читання Євангелія архієрей звернувся до вірян зі словом проповіді.
На сугубій єктенії були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.
Після закінчення богослужіння архієпископ Віктор привітав вірян зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці та 3-ю Неділею Великого посту – Хрестопоклонною.




















Як ми писали, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




