У ДЕРАЖНІ ВІДНОВИЛА ДІЯЛЬНІСТЬ НЕДІЛЬНА ШКОЛА

З благословіння митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, 7 вересня 2024 року благочинний Деражнянського округу протоієрей Георгій Чернятинський провів перше заняття Недільної школи, яка відновлює свою діяльність при Свято-Михайлівському храмі міста Деражні.

Молитовно підтримати діток прийшов священик Олександр Гончарук. Діти – це наше майбутнє. Кожне слово доброти, посіяне в душі маленьких християн, обов’язково принесе достойний плід, адже базується воно на вченні самого Господа нашого Іісуса Христа, яке залишено нам у Святому Письмі.

Допоможи, Боже, нам і нашим дітям!

Як ми повідомляли, дитяча недільна школа починає новий навчальний рік.