У ДРУГУ РІЧНИЦЮ РОСІЙСЬКОГО ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ В УКРАЇНУ У ХРАМАХ ТА МОНАСТИРЯХ УПЦ ЗВЕРШАТЬ МОЛЕБНІ ЗА ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ТА ПОМОЛЯТЬСЯ ЗА ЗАГИБЛИХ ПІД ЧАС ВІЙНИ
24 лютого 2024 року, у другу річницю військової агресії Російської Федерації проти України, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви будуть звершені молебні з молитвою за мир в Україні, за захисників нашої Держави, а також панахиди за загиблими і померлими під час цієї війни. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Відповідний циркуляр направлено Канцелярією Київської Митрополії усім єпархіальним архієреям УПЦ.
Як ми повідомляли, розпочато Всеукраїнський хресний хід задля духовної підтримки українського народу та зміцнення віри під час випробувань сьогодення.




