У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ЄПАРХІЇ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ДОРОГУ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА-ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

29 листопада 2025 року, з благословення митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, священники монастирського благочиння провели в останню дорогу загиблого воїна-захисника України Кухарука Андрія Сергійовича.

Богослужіння відбулося у Спасо-Преображенському Головчинецькому жіночому монастирі.

Чин похорону звершили священнослужителі монастиря.

Неможливо знайти слова, які б зменшили біль від втрати рідної людини. Та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться в пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх хто його знав, любив і шанував.

Вічна пам’ять і слава воїну Андрію, який захищав від ворога рідну землю і кожного з нас!

Як ми повідомляли, на Віньковеччині відспівали полеглого героя.