У НЕДІЛЮ 17-ТУ ПІСЛЯ ПʼЯТИДЕСЯТНИЦІ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ЗВЕРШЕНО БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ
20 жовтня 2024 року, з благословення митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, в Неділю 17-ту після Пʼятидесятниці, у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького було звершено Божественну літургію.
Богослужіння очолив клірик собору протоієрей Віталій Козінчук у співслужінні соборного духовенства.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Олександри Хрінчак.
Насамкінець було звершенно молебень, після якого протоієрей Віталій привітав присутніх вірян із воскресним днем.



Як ми повідомляли, напередодні свята Покрова Пресвятої Богородиці навколо міста Хмельницького був звершений автомобільний хресний хід.




