У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ВІДЗНАЧИЛИ ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО

19 грудня 2024 року, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, митрополит Полтавський і Миргородський Филип, митрополит Львівський і Галицький Філарет та митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершили святкову Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького з нагоди престольного свята.

Архієреям співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів Старокостянтинівського округу протоієрей Василій Дронюк, клірики собору та міське духовенство.

Після читання Євангелія митрополит Філарет звернувся до численних вірян зі словом проповіді.

За богослужінням були піднесені особливі молитви про мир на нашій землі та Божу милість до воїнів-захисників України й усіх знедолених.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Олександри Хрінчак та дитячий хор Хмельницької єпархії під керівництвом Анни Білик.

За богослужінням митрополит Віктор звершив дияконську хіротонію над іподияконом Сергієм Дронюком.

Насамкінець відбувся хресний хід, після якого митрополит Филип привітав усіх зі святом та подякував митрополиту Віктору за запрошення. У відповідь митрополит Віктор висловив вдячність архієреям за візит, а духовенству та вірянам – за спільну молитву.

Як ми повідомляли,  архієреї Української Православної Церкви звершили святкову Божественну літургію  у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельниіцького.