У ВІНЬКОВЕЦЬКОМУ БЛАГОЧИННІ ОСВЯЧЕНО ХРЕСТ-ОБЕРІГ

24 червня 2025 року, в день вшанування ікони Божої Матері “Достойно є”, з благословення митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора настоятель Свято-Троїцького храму с. Ломачинці протоієрей Володимир Ярмусь звершив святкову Божественну літургію та освячення води на місці колишнього жіночого монастиря.

Після урочистого богослужіння священнослужитель і віряни вирушили хресним ходом на в’їзд до села, щоб освятити новий хрест, який оберігатиме жителів Ломачинців від ворогів видимих і невидимих.

Як ми повідомляли, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив освячення накупольного хреста у с. Літки Деражнянського благочиння.