У ВІНЬКОВЕЦЬКОМУ БЛАГОЧИННІ ВІДСПІВАЛИ ЗАХИСНИКА БАТЬКІВЩИНИ

5 травня 2025 року, з благословення митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, священнослужителі Віньковецького благочиння звершили відспівування воїна-захисника України Олександра Прилюка.

Чин похорону очолив благочинний храмів Віньковецького округу протоієрей Віталій Гермак у співслужінні настоятеля Свято-Миколаївського храму с. Яснозір’я протоієрея Івана Лошнія та духовенства благочиння.

Після відспівування протоієрей Іван Лошній звернувся до рідних і близьких зі словами підтримки.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким воїна Олександра.

Царство Небесне та вічна пам’ять!

Як ми повідомляли, у с. Майдан-Олександрівський попрощалися із загиблим воїном.