У ВІНЬКОВЕЦЬКОМУ БЛАГОЧИННІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВОЇНА-ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

З благословення високопреосвященнішого Віктора, митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського, настоятель храму святої Марії Магдалини с. Майдан-Олександрівський протоієрей Іван Воробець звершив панахиду на могилі воїна Ігоря Рембача в третю річницю з дня його загибелі.

Священник, рідні й односельці щиро молилися за упокій душі полеглого героя-захисника України.

Вічна пам’ять та Царство Небесне воїну Ігорю Рембачу!

Як ми повідомляли,  священники Віньковецького благочиння звершили відспівування воїна-захисника України Віктора Омельченка.