У ВІНЬКОВЕЦЬКОМУ БЛАГОЧИННІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВОЇНА-ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
З благословення високопреосвященнішого Віктора, митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського, настоятель храму святої Марії Магдалини с. Майдан-Олександрівський протоієрей Іван Воробець звершив панахиду на могилі воїна Ігоря Рембача в третю річницю з дня його загибелі.
Священник, рідні й односельці щиро молилися за упокій душі полеглого героя-захисника України.
Вічна пам’ять та Царство Небесне воїну Ігорю Рембачу!



Як ми повідомляли, священники Віньковецького благочиння звершили відспівування воїна-захисника України Віктора Омельченка.




