УРОКИ МИЛОСЕРДЯ: СВЯЩЕННИКИ-ВОЛОНТЕРИ ТА УЧНІ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ ВІДВІДАЛИ ПРИТУЛОК ДЛЯ ПОКИНУТИХ ТВАРИН
1 травня 2026 року, з благословення митрополита Віктора та за підтримки Ukrainehilfewestfaler_ev, Мустафи Геліка й Анни Єгорової, священники-волонтери та вихованці недільної школи імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) відвідали притулок для тварин «Покинутий ангел».
Благочинний Віньковецького округу Віталій Гермак, протоієреї Іван Воробець та Іван Лошній привезли для підопічних притулку сухий корм, а діти подарували чотирилапим не лише гостинці, а найцінніше – тепло, турботу та щиру радість спілкування.
Щиро дякуємо Ukrainehilfewestfaler_ev, Mustafa Gelik, Анні Єгоровій за допомогу, підтримку та розуміння.













Як ми повідомляли, у Міжнародний день волонтера священниками Віньковецького благочиння та учні недільної школи Свято-Миколаївського собору м. Хмельницького завітали до притулку тварин «Врятуй життя»




