У НЕДІЛЮ ТОРЖЕСТВА ПРАВОСЛАВʼЯ КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

24 березня 2024 року, в Неділю Торжества Православʼя, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

Перед початком богослужіння було звершено чин Торжества Православʼя.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Після читання Євангелія архієрей звернувся до вірян зі словом проповіді.

На сугубій єктенії були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.

Після закінчення богослужіння архієпископ Віктор привітав присутніх із першою Неділею Великого посту – Торжества Православʼя, та закликав на всіх Боже благословення.

Як ми писали, напередодні Неділі Торжества Православʼя архієпископ Віктор звершив Всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.