ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ЄПАРХІАЛЬНОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ

5 грудня 2025 року під головуванням митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора відбулося чергове засідання Єпархіальної ради Хмельницької єпархії.

Насамперед владика Віктор подякував усім за активний збір продуктів харчування для Святогірської лаври та Київських духовних шкіл. Цьогоріч віряни Хмельницької єпархії зібрали понад 40 тонн продуктової гуманітарної допомоги, яка вже доставлена адресатам.

Також архієрей повідомив про стан справ щодо загальноєпархіального збору коштів, який триватиме до кінця грудня 2025 року і призначений для переобладнання автомобіля під медевак для Збройних сил України. Крім того були розглянуті інші проєкти на підтримку ЗСУ, які будуть реалізовані згодом.

Окрема увага була приділена організації святкових богослужінь наступного місяця. Також були обговорені поточні питання єпархіального життя.

За традицією митрополит Віктор подякував усім за активну благодійну допомогу українським захисникам та нужденним і знедоленим.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор очолив соборне читання акафіста святителю Миколаю Чудотворцю у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.