ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СТАВЛЕНИЦЬКОЇ КОМІСІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ

8 квітня 2026 року, під головуванням митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, відбулося засідання Ставленицької комісії Хмельницької єпархії, на якому було проведено іспит для кандидата у священний сан диякона.

До складу ставленицької комісії увійшли: духівник єпархії архімандрит Пахомій (Дідик), секретар єпархії протоієрей Димитрій Стецько та архідиякон Ростислав Ясіновський.

Іспит на знання богослужбового уставу та літургіки успішно склав насельник Хрестовоздвиженського чоловічого монастиря м. Старокостянтинів монах Марк (Лись).

Як ми повідомляли,  митрополит Віктор звершив чернечий постриг послушника Павла Лися у Хрестовоздвиженському чоловічому монастирі м. Старокостянтинова.