У СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ С. ГОЛОВЧИНЦІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ВЕЛИКОГО ОСВЯЧЕННЯ ВОД

19 січня 2024 року, в день свята Хрещення Господнього, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершить велике освячення вод Південного Буга навпроти Спасо-Преображенського жіночого монастиря с. Головчинці (вхід з території монастиря). Освячення відбудеться близько 12 години 30 хвилин.

Як ми писали, керуючий єпархією привітав насельниць Спасо-Преображенського жіночого монастиря с. Головчинці з різдвяними святами.