ВІРЯНИ М. ДЕРАЖНЯ ТА С. НИЖНЄ ПЕРЕДАЛИ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ ГРОШІ Й ГОСТИНЦІ
1 березня 2024 року православна релігійна громада Свято-Михайлівського храму міста Деражні, виконуючи священний обов’язок перед Святою Церквою та своєю Батьківщиною, передала чергову гуманітарну допомогу нашим воїнам ЗСУ: 80 пляшок води та 50 пляшок олії.
Також захисникам було передано 10000 (десять тисяч) гривень. До сьогоднішнього збору долучилися православні віряни парафії святої блаженної Ксенії села Нижнє Деражнянського благочиння. Вони зробили 41 пакет гречаників, 4 ящички випічки та 2 відерця вареників.
Разом ми сила! З нами правда і Бог!
Як ми повідомляли, релігійна громада Свято-Михайлівського храму міста Деражні та парафіяни села Нижнє передали чергову гуманітарну допомогу воїнам ЗСУ.




