АРХІЄПИСКОП ВІКТОР ОСВЯТИВ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ПОТРЕБ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ПРИДБАНИЙ НА ПОЖЕРТВИ ВІРЯН ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ

1 лютого 2024 року на території Спасо-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор освятив автомобіль, який буде переданий для виконання завдань з матеріально-технічного забезпечення особового складу 66 Окремої механізованої бригади імені Мстислава Хороброго, у якій зараз проходить службу рідний брат одного з кліриків нашої єпархії.

Автомобіль марки “Опель” 2012 року випуску був придбаний у Швейцарії на пожертви вірян Хмельницької єпархії, які відгукнулися на оголошений єпархією збір коштів для його придбання. Загальна вартість автомобіля, його транспортування зі Швейцарії в Україну до кінцевого пункту призначення та належний ремонт склали 86 000 (вісімдесят шість тисяч) гривень. Усі організаційні та технічні питання, повʼязані з пошуком, придбанням та транспортуванням автомобіля взяла на себе благодійна волонтерська організація «З НАМИ БОГ».

Найближчим часом автомобіль буде доставлено на передову та передано безпосередньо бійцям ЗСУ, про що буде повідомлено додатково на інформаційних ресурсах Хмельницької єпархії.

Архієпископ Віктор та єпархіальне духовенство висловлюють щиру подяку вірянам Хмельницької єпархії, які долучилися до збору пожертв на придбання цього автомобіля для ЗСУ. Завдяки кожному з вас ця доброчинна акція стала можливою. Нехай Господь щоденно обдаровує Своїми милостями і щедротами усіх вас!

Як ми писали, Хмельницька єпархія оголосила збір коштів на придбання автомобіля для ЗСУ.