АРХІЄПИСКОП ВІКТОР ПРОВІВ ЗІБРАННЯ ДУХОВЕНСТВА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОННОГО БЛАГОЧИННЯ

29 березня 2024 року, під головуванням архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького відбулося зібрання духовенства Хмельницького районного благочиння.

Під час засідання були обговорені актуальні питання церковно-парафіяльного життя Хмельницького благочинного округу.

Архієпископ Віктор подякував духовенству за активну соціально-гуманітарну роботу. За І квартал 2024 року зусиллями парафій благочиння зібрано 186 000 гривень на потреби ЗСУ та малозабезпечених людей.

Насамкінець керуючий єпархією закликав духовенство і надалі щоденно молитися за нашу державу Україну та її воїнів-захисників, а також надавати посильну допомогу Збройним силам України та всім постраждалим від війни громадян нашої держави.

Як ми повідомляли, архієпископ Віктор провів зібрання духовенства Деражнянського благочиння.