АРХІЄПИСКОП ВІКТОР ПРОВІВ ЗІБРАННЯ ДУХОВЕНСТВА ВІНЬКОВЕЦЬКОГО БЛАГОЧИННЯ
12 квітня 2024 року, під головуванням архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, у храмі на честь Різдва Божої Матері с. Великий-Олександрів відбулося зібрання духовенства Віньковецького благочиння.
На засіданні були обговорені актуальні питання церковно-парафіяльного життя храмів благочиння.
Керуючий єпархією подякував духовенству за понесені труди на благо Церкви та народу України, за посильну допомогу ЗСУ, а також побажав спасительного періоду Святої Чотиридесятниці та Божої допомоги у подальшому звершенні пастирського служіння.





Як ми писали, архієпископ Віктор провів зібрання духовенства Старокостянтинівського благочиння.




