АРХІЄПИСКОП ВІКТОР ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ 950-РІЧЧЯ ПРЕСТАВЛЕННЯ ПРЕПОДОБНОГО ФЕОДОСІЯ, ІГУМЕНА ПЕЧЕРСЬКОГО
16 травня 2024 року, у день памʼяті преподобного Феодосія, ігумена Печерського, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у святковій Божественній літургії у храмі преподобного Агапіта Печерського Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
Цього дня молитовно відзначається 950 років преставлення преподобного Феодосія.
Богослужіння очолив керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у співслужінні архієреїв УПЦ.
За Літургією піднесли прохання за воїнів-захисників України, якнайшвидше настання переможного миру на українській землі та позбавлення від ворога.
Завершилось богослужіння молебнем преподобному Феодосію Печерському.
















Як ми повідомляли, архієпископ Віктор взяв участь у святкуванні дня пам’яті преподобних отців Печерських у Києво-Печерській лаврі.




